Szczegółowe śledztwo ws. Polityki.

czarny/ 27 maja, 2021

Podstawowe pytanie: kto zabił? Wiemy, że ktoś zabił, ponieważ jest trup. Ślady prowadzą w wiele miejsc, we wszystkie strony świata. Ten zrobił dil z tamtym i załatwili onego. Ale jazda. Ci sprzymierzyli się z tymi, a najwięcej zarobi bank. Wykorzystają nas a potem pierdną. Bestie.

Natomiast w Afryce giną dzieci. My też oglądamy National Geographic i hodujemy kapcie. Biuletyny informacyjne poprzylepiane do okien i serc. Zawartość wytłuszczenia czcionki dwadzieścia trzy procent a wcześniej oczekiwany podkreślnik. Propaganda łasi się, jak ażurowy wąż. M Ó Z G.

Będąc nacechowany, jak krowa, niewiedzą – nie wiem. Całe społeczeństwo jest nacechowane. Stoimy, jest trawa, na swoich trawnikach. Albo jak krowy w tej trawie – z pewnego oddalenia różnica pomiędzy krową a trawą polega jedynie na częstotliwości występowania w wierszykach dla dzieci. Do tego właśnie sprowadza się nadmiar – do zanikania perspektyw.

Wiem więc, że jestem na przykład krową. Nie mam jednak pojęcia, kto by chciał pić moje mleko? Ja sam piję wodę, zawartość chlorków około dwóch procent, trzeźwy i głupi.

6 Comments

    • Również dziękuję za ten komentarz. Będę musiał wziąć mocno pod uwagę Wasze niezrozumienie, bo ono świadczy o złym przekazie. Jest on zapewne wyrazem mojej bezsilności dotyczącej przekazów medialnych które, zebrane w całość informują nas codziennie, że stało się właściwie wszystko. I wyciągnąć z tego można każdy wniosek, jaki się zechce. Napisałem więc o moim niezrozumiemiu – niestety w sposób niezrozumiały. Muszę się poprawić 🙂

Add Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *