Drewniana cytryna i mięso celebrytów

czarny/ 12 marca, 2021

Dowiedziałem się niedawno, że drewnianą cytrynę wyhodowano już dawno. Zrobili to polscy naukowcy, wprowadzając do genomu cytryny (Citrus limon) geny determinujące formowanie ksylemu wtórnego u wierzby kruchej (Salix fragilis). Można przeczytać o tym na blogu Daleko od normy (wpis z 2012 roku).

Posiada ona imponującą sprawność energetyczną i niewątpliwie stanowi nadzieję polskiej energetyki. To znaczy stanowiła w roku 2012, bo teraz nie wiem.

Można ją spalać w różnego rodzaju piecach do spalania drewna, ponieważ jest drewniana.

Ma estetyczny wygląd cytryny.

Druga dobra wiadomość jest taka, że istnieje w Internecie takie miejsce, w którym można kupić mięso celebrytów, w celu zjedzenia. Celebryta oddaje kawałek swojej tkanki a naukowcy hodują z tego pokaźny befsztyk. Ktoś, kto lubi danego celebrytę, np. Jennifer Lawrence, może obecnie polubić ją jeszcze bardziej. Pod warunkiem, że dobrze ją przyprawi. O pikantne szczegóły, że tak śmiesznie zażartuję.

Nie podam adresu tej strony.

Na koniec zaznaczę jeszcze, że dziś jest piątek, zupełnie zwykły piątek.

6 Comments

  1. W którą stronę zmierza ten świat? O ile drewniana cytryna jest czymś pozytywnym, o tyle jedzenie mięsa celebryty już nie….

    • Umiejętność wyhodowania drewnianej cytryny i umiejętność wyprodukowania mięsa to efekt pieniędzy wkładanych w konkretne dziedziny nauki. Drewniana cytryna to świadectwo niezrozumienia sytuacji (etapu). A mięso celebrytów – zobaczymy… Ja osobiście obstawiam, że ten pomysł się przyjmie, choć nie od razu.

Add Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *